czekaj...
Loguję...
Ładuję
Kilka słów o autorze
Hemanth Sharma jest specjalistą do spraw gier w firmie Adobe. Jest weteranem platformy Flash  nad którą pracuje od 12 lat.
Jego umiejętności i doświadczenie obejmuje projektowanie graficzne, projektowanie gier, stosowania i rozwoju gier dla wielu platform i urządzeń i innych. Wcześniej pracował przez ponad 7 lat w różnych zespołach inżynierskich, takich jak Flash Professional, Flash Player, Flash Lite, Flash dla cyfrowego domu, itp. w Macromedia i Adobe. Hemanth przemawia na różnych konferencjach / wydarzeń, a także pisze artykuły techniczne, wydawcą gry / aplikacje i samouczki wideo na swojej stronie internetowej - http://www.hsharma.com.
To szkolenie to zebranie w jeden materiał wspaniałego 11 częściowego tutoriala odnośnie framework'a Starlig.
O czym jest to szkolenie
Starling to darmowy framework 2D pod ActionScript 3  oparty o Stage3D API (dostępny w Flash Player 11 i Adobe AIR 3). Starling jest głównie przeznaczony do tworzenia gier, ale może być stosowany do wielu innych zastosowań. Starling pozwala szybko stworzyć aplikacje używające akceleratora graficznego bez konieczności używania niskopoziomowego API Stage3D.
Co to jest Starling framework
Starling najlepszy tutorial

Dodane przez: Mirosław Koterbski, 24 lutego 2013r.
Autor: Hemanth Sharma
Kategoria: Informatyka
Licencja:


Głosów: 2
3070
Zbiór wspaniałej serii tutoriali dotyczących podstaw framework'a Starlign. Przygotowany przez weterana flash'a z firmy Adobe Hemanth Sharma. Najlepszy tutorial odnośnie starlinga jaki udało mi się znaleźć w internecie.
 

Udostępnij
Pokaż komentarze (0)  


Sprawdź też inne szkolenia:
Partnerzy:
cyfrowynauczyciel.pl
rozwojowiec.pl
wszechnica.org.pl
  Publikujemy na licencji Creative Commons CC
 
 
Innowacyjna Gospodarka
PARP
Unia Europejska
 
 
 
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość