Oryginalny prezent dla pracowników

Zbliżeniowe karty podarunkowe dla pracowników Sodexo

Szukasz oryginalnego i trafionego pomysłu na prezent dla pracowników? Chcesz ich docenić, wyróżnić, a może po prostu podziękować za dobrze wykonaną pracę? Sprawdź co oferuje Pluxee, dawniej Sodexo.

Karty podarunkowe Pluxee dawniej Sodexo

Teraz pod adresem www.sodexo.pl można znaleźć szeroką ofertę kart podarunkowych tworzonych z myślą o przyjemnościach codzienności ludzi pracujących na przeróżnych stanowiskach. Są to po prostu karty podarunkowe, umożliwiające finansowanie różnych zakupów. Niektórymi z nich można zapłacić za produkty spożywcze, innymi na przykład za ubrania i galanteria w konkretnych sklepach.

Takie karty pracodawcy wręczają wszystkim lub szczególnie zasłużonym pracownikom. Kartę można podarować tak po prostu, w ramach nagrodzenia za dobrą pracę albo z okazji świąt. Dziś cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego. W końcu generują wiele korzyści dla pracodawcy, jak i tym bardziej dla pracowników.

Karty na przyjemności codzienności – korzyści dla pracodawców i pracowników

Dla pracownika karta Pluxee to zawsze trafiony prezent. Może kupić sobie to, co będzie dla niego przydatne, z czego będzie się cieszyć. Karty te mogą być elementem krótkotrwałej albo długotrwałej strategii motywacyjnej pracowników firmy. Ogromną zaletą kart jest to, że są one akceptowane w wielu punktach. Niektóre z nich upoważniają do zniżek i promocji w popularnych sieciach na terenie całego kraju, co automatycznie umożliwia oszczędzanie na zakupach codziennych.

Karta na przyjemności codzienności działa korzystnie na stan emocjonalny obdarowanego. To zdecydowanie lepsza forma podarunku, niż premia przelana na konto bankowe. Warto podkreślić, że karta może być personalizowana. Tym sposobem staje się wyjątkowa i sprawia więcej radości, niż jakikolwiek inny prezent.

Karta Pluxee może być również w aplikacji. Choć ta w wersji elektronicznej jest bardziej przyjazna środowisku, to jednak chyba największe zainteresowanie budzi ta w formie fizycznej. Karta w tradycyjnej formie wywiera większe wrażenie. Ktoś może mieć na przykład problemy z telefonem, co uniemożliwi wykorzystanie prezentu. Tradycyjne karty są tworzone z papieru lub plastiku i cieszą zdecydowanie bardziej, niż te w aplikacji.

Sprawdź szczegóły na stronie Sodexo

Jeśli chcesz docenić szczególnie zasłużonych klientów albo tym bardziej pracowników, podaruj im takie właśnie karty Pluxee. Prezent dostosowany do potrzeby obdarowanego zawsze cieszy. A taka karta spowoduje, że tym bardziej będzie mu przyjemnie. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.sodexo.pl, która zapewnia szybkie logowanie, elastyczność w wyborze, atrakcyjne ceny. Pluxee, kiedyś Sodexo, to wciąż numer jeden wśród pomysłów na prezent dla klientów i osób zatrudnionych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here