Jakie dekoracje w klimacie boho stworzyć na wesele

Ślubne dekoracje utrzymane w stylu boho cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Nie ma się temu co dziwić, gdyż prezentują się one niezwykle atrakcyjnie pod względem wizualnym. Są niezwykle efektowne w swej prostocie. Jak się okazuje, wiele z nich można przygotować samodzielnie, wykorzystując artykuły dekoracyjne dostępne w sklepach z artykułami DIY.

Urocze szklane świeczniki

Na weselu w stylu boho idealnie sprawdzą się świeczniki szklane. Będą one naprawdę wyjątkowo urocze. Można przygotować je w prosty sposób, wykorzystując słoiki o różnych kształtach. Słoiki można zakupić w sklepie z artykułami DIY, ale równie dobrze można wykorzystać te, które ma się w domu i nie są już do niczego potrzebne. Słoiki warto ozdobić jutowym sznurkiem bądź koronką. Można wykorzystać zarówno sznurek, jak i koronkę. Do ich przyklejenia warto wykorzystać tak zwany gorący klej. Do wnętrza każdego ze słoiczków można włożyć odrobinę sztucznego mchu, a następnie w każdym ze świeczników umieścić bezzapachowy bądź zapachowy podgrzewacz. Najlepiej zdecydować się na te w kolorze bieli. Świeczniki mogą posłużyć przede wszystkim do udekorowania stołów, przy których będą zasiadać goście, ale nie tylko. Idealnie nadadzą się one również do kościoła, w którym będzie odbywała się uroczystość zaślubin. Warto wykorzystywać świeczniki o różnych kształtach.

Efektowne bukieciki

W sklepie z artykułami DIY można znaleźć rozmaite elementy do tworzenia dekoracji na różne okazje. Będą to także sztuczne kwiaty, a przy ich pomocy można przygotować mnóstwo urokliwych ozdób sali weselnej oraz kościoła. Warto w szczególności wykorzystać gałązki bluszczu, paproci, jak również eukaliptusa. Zamiast kwiatów sztucznych, śmiało można wybrać te suszone. Nie wszystkie suszone rośliny prezentują się jednak dobrze i nadają się do przygotowania dekoracji ślubnych.

Bukieciki można z powodzeniem umieścić na oparciach ławek w kościele. Będą także idealną ozdobą weselnego stołu. Warto jednak nie korzystać tylko i wyłącznie z roślin suszonych i sztucznych. Doskonale, jeśli oprócz nich w kościele oraz na sali znajdą się kwiaty świeże. Jest to istotne zwłaszcza w miesiącach wiosennych oraz letnich. Wejdź na stronę Hurtownia artykułów dekoracyjnych Czakos
i zapoznaj się z naszą ofertą.

Na co jeszcze warto postawić?

Sklepy oraz hurtownie z artykułami DIY to miejsca, w których można zakupić naprawdę mnóstwo gotowych dekoracji boho, jak i elementów, które mogą posłużyć do przygotowania ozdób. Najważniejsze jest to, aby postawić na rozwiązania odpowiadające osobistym preferencjom. Niektórzy lubią wykonać wszystkie dekoracje od podstaw. Inni jednak będą woleli zakupić gotowe już ozdoby. Przygotowując dekoracje boho na wesele, trzeba pamiętać o tym, aby być starannym. Ozdoby muszą być starannie przygotowane, aby mogły przetrwać całą uroczystość weselną.

Samodzielne przygotowanie dekoracji to nie zawsze dobry pomysł. Warto jednak wiedzieć, w jakim stylu ma być udekorowane miejsce, w którym odbywa się przyjęcie. Po zamówieniu elementów dekoracyjnych, warto poprosić o ozdobienie kościoła oraz sali weselnej kogoś, kto ma w tym doświadczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here